Firma Termika działa w branży grzewczej od roku 1985 i od zawsze promuje najnowsze technologie w dziedzinie ogrzewania i wentylacji. Szczególny nacisk kładziemy na kompleksową realizację inwestycji począwszy od projektu przez wykonawstwo aż po serwis i bieżącą obsługę. W oparciu o tę zasadę zrealizowaliśmy setki obiektów, które służą naszym klientom aż po dzień dzisiejszy. Szczególnie zapraszamy do działu Realizacje, gdzie w oparciu o wybrane inwestycje przybliżamy Państwu historię naszej firmy od strony zrealizowanych projektów.

Oferujemy usługi w zakresie sprzedaży kompletnych kotłowni, doradztwa technicznego, przygotowania projektów, sprzedaży i instalacji urządzeń grzewczych, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz nadzór eksploatacyjny nad kotłowniami.

Od początku swego istnienia wyznajemy zasadę kompleksowej obsługi wszystkich klientów - zarówno dużych koncernów, zakładów czy instytucji państwowych, jak i drobnych indywidualnych inwestorów.

Naszym klientom oferujemy:

  • ogrzewanie domów - instalacje centralnego ogrzewania, ogrzewanie podłogowe, instalacje wodkan, kotły gazowe, olejowe, kotły na pellets i inne paliwa stałe, pompy ciepła, kolektory słoneczne
  • ogrzewanie hal - ogrzewanie nadmuchowe w halach sportowych, przemysłowych, magazynach i innych obiektach wielkopowierzchniowych
  • serwis kotłów gazowych i olejowych, pomp ciepła, kolektorów słonecznych i innych urządzeń grzewczych