Image

Firma Termika działa w branży grzewczej od roku 1993 i od zawsze promuje najnowsze technologie w dziedzinie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Jesteśmy firmą inżynierską i od początku jesteśmy związani z marką Buderus, będąc jej Top Partnerem.Gwarantujemy Państwu profesjonalne doradztwo techniczne, możliwość wykonania dokumentacji technicznych oraz analiz ekonomicznych, sprzedaż kompleksowych systemów grzewczych powiązaną z wykonawstwem, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. W punktach Top Partner Buderus, klient może przekonać się jak trwałe, oszczędne w eksploatacji i jednocześnie przyjazne dla użytkownika są systemy grzewcze Buderus. Bierzemy udział w specjalnym programie szkoleń przygotowywanych przez Buderusa.

Duży nacisk kładziemy na kompleksową realizację inwestycji dla naszych indywidualnych klientów jak i dla dużych przedsiębiorstw począwszy od: doradztwa technicznego, wykonawstwa, serwis i bieżącą obsługę. W oparciu o tę zasadę zrealizowaliśmy setki obiektów, które służą naszym klientom aż po dzień dzisiejszy.

W ostatnich latach skupiliśmy się na promowaniu przy dużym zainteresowaniu wśród naszych klientów odnawialnych źródeł energii, w oparciu o pompy ciepła w układach z instalacją fotowoltaiczną i rekuperacją.

Serdecznie zapraszamy do działu Realizacje, gdzie w oparciu o wybrane inwestycje przybliżamy Państwu historię naszej firmy od strony zrealizowanych projektów.

Posiadamy tytuł Europejski Certyfikowany Instalator Pomp Ciepła, wydany przez Ehpa.

Image